Targi pracy na Uniwersytecie Łódzkim - 26.10.2023

W czwartek 26 października w godzinach 09:00-15:30 na Wydziale Zarządzania UŁ odbędzie się kolejna edycja Targów Pracy na Uniwersytecie Łódzkim.

baner o Targach pracy 26.10.2023

Jest to wydarzenie organizowane przez Biuro Karier UŁ i w tegorocznej edycji w roli wystawców pojawią się przedstawiciele 53 firm reprezentujących różne branże.

Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim to doskonała okazja do znalezienia atrakcyjnego miejsca stażu lub pracy. Skorzystaj z możliwości rozmowy z przedstawicielami topowych firm z Łodzi i regionu.
Odkryj z nami nowe możliwości!

Co dla Was szykujemy?

• Spotkania z przedstawicielami świata biznesu i organizacji sektora publicznego
  • Zdjęcia do CV - Przyjdź na Targi Pracy i otrzymaj za darmo profesjonalne zdjęcia do CV dzięki któremu nie tylko się wyróżnisz, ale i zwiększysz swoje szanse u potencjalnych pracodawców
  • Strefa Kariery - Skonsultuj swoje dokumenty aplikacyjne - podpowiemy co powinniście umieścić w swoim życiorysie, aby zwiększyć szansę na sukces w procesie rekrutacyjnym