Oferta praktyk - Departament Innowacji - Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna

logotyp ŁSSE

Szukasz praktyk, które pozwolą Ci rozwijać się w obszarze funduszy europejskich, innowacji, cyfryzacji oraz startupów? Dołącz w wakacje do naszego zespołu w Departamencie Innowacji ŁSSE i uczestnicz w realizacji projektów, które zmieniają oblicze biznesu w Centralnej Polsce:

• re_d: rethink digital - Central Poland Digitalisation Hub – skierowany do MŚP z Centralnej Polski, koncentruje się na obszarach takich jak m.in. IoT, 5G, cyberbezpieczeństwo, AI, VR/AR, blockchain;
  • Startup Spark 3.0 - jego celem jest łączenie kreatywnych startupów z doświadczeniem, zasobami, infrastrukturą i potrzebami dojrzałego biznesu.

Możliwości, które otwierają praktyki w ŁSSE S.A.:

• Współpraca przy realizacji innowacyjnych projektów związanych z cyfryzacją MŚP oraz startupami.
  • Nauczenie się specyfiki realizacji projektów ze środków europejskich (Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki).
  • Udział procesie wdrażania transformacji cyfrowej i nowoczesnych technologii w przemyśle.
  • Zdobycie doświadczenia w obszarze wspierania MŚP w tworzeniu, wdrażaniu i komercjalizacji najnowszych technologii.
  • Możliwość udziału w przygotowaniu specjalistycznych usług dla MŚP, które będą prowadzone przez doświadczonych ekspertów z branży.
  • Współpraca z partnerami biznesowymi, w tym udział w interesujących wydarzeniach skierowanych do ekosystemu ŁSSE S.A.

Praktyki bezpłatne odbywają się przez jeden miesiąc i są dostępne w miesiącach lipiec lub sierpień 2024 roku.

Preferowane kierunki studiów: dowolne

Znajomość języków obcych: j. angielski (min. B1)

Miejsce wykonywania praktyk: ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 22G, 90-349 Łódź

Termin składania aplikacji: 31.05.2024

Aby zaaplikować, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres olga.zuchora@sse.lodz.pl w terminie do 31.05.2024 r. W tytule wiadomości prosimy wpisać: "Aplikacja na Praktyki Studenckie".

Czekamy na Ciebie!

Oferta dodana przez: Centrum Szkoleń i Praktyk Zawodowych