Szanowni Pracodawcy,

zapraszamy do przesyłania ofert praktyk, staży lub pracy, adresowanych do studentów Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ.

Oferta zostanie zamieszczona na stronie Wydziału w aktualnościach dla studentów oraz na podstronie wydziałowego Centrum Szkoleń i Praktyk Zawodowych pt. Oferty staży/praktyk/pracy. Ponadto, zostanie przekazana wydziałowym menadżerom praktyk zawodowych (kierunkowym opiekunom praktyk zawodowych), którzy poprowadzą akcję promocyjną wśród studentów wybranych (adekwatnych do treści oferty) kierunków studiów. Wybrane oferty umieszczamy także na facebookowej grupie studentów Wydziału: "EkSoc, tu studiuję". Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z publikowania otrzymanej oferty.

Ofertę proszę przesłać w postaci pliku .doc, pdf lub .jpg na adres: katarzyna.skierniewska@uni.lodz.pl

W przypadku oferty zawieszonej już online np. na portalu Pracuj.pl - wystarczy link do oferty, o ile znajdują się tam niżej wymienione informacje.

Prosimy, aby w treści oferty znalazły się następujące informacje:

1. Stanowisko,
  2. Dział,
  3. Nazwa firmy/ instytucji, w której miałby być zatrudniony student,
  4. Rodzaj oferty (praktyki płatne/bezpłatne, staż bezpłatny/płatny, praca, rodzaj umowy o pracę),
  5. Preferowane kierunki studiów, rok studiów, znajomość języków obcych,
  6. Miejsce wykonywania pracy/ stażu/ praktyk (miasto/ miejscowość, ewentualnie adres),
  7. Termin składania aplikacji (data, godzina),
  8. W mailu prosimy także załączyć logo firmy/ instytucji w formacie .jpg, a w treści maila umieścić formułkę: Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego załączonego logo firmy/ instytucji poprzez opublikowanie go na stronie Wydziału oraz w innych materiałach elektronicznych i papierowych - w celu promocji niniejszej oferty pracy/ stażu/ praktyk.

Ze względów formalnych, załączenie logo oraz zgody na jego użycie - jest konieczne przy każdej ofercie lub paczce ofert przesyłanej za jednym razem.

W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań związanych z zamieszczaniem ofert praktyk/staży/pracy na stronie Wydziału, prosimy o kontakt:

WSPÓŁPRACA Z FIRMAMI I INSTYTUCJAMI

Katarzyna Skierniewska portret

mgr Katarzyna Skierniewska
Specjalista ds. współpracy z otoczeniem
(szkolenia, umowy o współpracy, oferty staży/praktyk/pracy,
organizacja i promocja Konkursu EkSoc StartUP!)
Centrum Szkoleń i Praktyk Zawodowych
pokój C13
email: katarzyna.skierniewska@uni.lodz.pl
tel.: (48) 42 635-51-26

Z firmami i instytucjami, które są zainteresowane budowaniem długofalowych relacji z naszym Wydziałem w zakresie studenckich praktyk, staży i pracy - podpisujemy 5-letnie "umowy o współpracy". W tej sprawie prosimy o kontakt z Katarzyną Skierniewską (dane kontaktowe powyżej) lub bezpośrednio z Dyrektorem Centrum Szkoleń i Praktyk Zawodowych na EkSocu, dr hab. Tomaszem Dorożyńskim, prof. UŁ:

DYREKTOR CSIPZ

Tomasz Dorożyński portret

dr hab. Tomasz Dorożyński, prof. UŁ
Dyrektor Centrum Szkoleń i Praktyk Zawodowych
Pełnomocnik Dziekana ds. studenckich praktyk zawodowych i współpracy z otoczeniem
Manager Projektu Konkurs EkSoc StartUP!
tomasz.dorozynski@uni.lodz.pl
pokój A406