Sympozjum i Forum "Ku przyszłości" na EkSocu

Fundacja Activus i Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ z przyjemnością informują, że dnia 29.09.2023 na Wydziale odbędzie się Sympozjum i Forum "Ku przyszłości". Celem głównym spotkania „Ku przyszłości” jest poszukiwanie wspólnej płaszczyzny porozumienia, która będzie głosem jednolitej reprezentacji polskich organizacji senioralnych. Może to się stać istotnym wzmocnieniem wszelkich wystąpień, jako reprezentacji seniorów w Polsce, oraz przy formułowaniu sugestii programowych czy legislacyjnych na potrzeby decydentów w Polsce.

Spotkanie organizacji senioralnych „Ku przyszłości” składa się z dwóch części:

• Sympozjum: wystąpienia ekspertów;
  • Forum: obrady w gronie reprezentantów zaproszonych organizacji senioralnych.

Organizatorami Forum/Sympozjum „Ku przyszłości” są: Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego i Fundacja Activus.
Miejscespotkania: Wydział Ekonomiczno –Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego.