Ruszyła rekrutacja na wyjazdy Erasmus+

Od poniedziałku, 5 lutego 2024, od godziny 14.00 do 1 marca 2024, również do godziny 14.00, trwa pierwszy etap rekrutacji na wyjazdy Erasmus+ w roku akademickim 2024/2025. Pierwszy etap polega na naszym Wydziale na złożeniu wniosku w USOS oraz wypełnieniu ankiety.

Jeśli śledzicie media społecznościowe Wydziału, znacie już wszystkie powody, dla których warto rozważyć wyjazd na Erasmusa. Jeśli jeszcze nie jesteście pewni, zachęcamy aby:

• posłuchać i poczytać o doświadczeniach naszych studentów i wykładowców, którzy w przeszłości odbyli stypendia w ramach Erasmus+;
  • zapoznać się z regulaminem i harmonogramem rekrutacji na rok akademicki 2024/2025;
  • sprawdzić dokąd możecie pojechać;
  • sprawdzić stawki stypendium;
  • dowiedzieć się z kim można pogadać na EkSocu, a z kim w BWZ o wyjazdach w ramach programu Erasmus+.

Wszystko to możecie zrobić, zapoznając się z zakładką na naszej www dedykowaną studentom rozważającym wyjazd na Erasmusa+  www.eksoc.uni.lodz.pl/erasmus